Sme radi, že môžeme pomôcť Roma Spirit

Našimi klientmi sú aj neziskové organizácie, ktorým pomáhame svojim know-how v komunikácii zmysluplných projektov. Sme hrdí, že spolupracujeme s Asociáciou pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu (ACEC), ktorá stojí za úspešnými projektami v oblasti medzinárodnej kultúrnej výmeny. Jedným z nich je ocenenie Roma Spirit, ktorého 14. ročník odštartoval pred pár dňami.

Preto, ak poznáte vo svojom okolí niekoho, kto si zaslúži ocenenie za šírenie odkazu vzájomnej tolerancie, porozumenia, bez predsudkov a zaužívaných stereotypov, vyplňte nomináciu na www.romaspirit.sk do 7. septembra. Je dôležité, aby sa  ľudia a ich projekty, ktoré podporujú integráciu Rómov a prinášajú fungujúce riešenia problémov rómskej komunity, dostali medzi ľudí. 

My sme sa téme nenávistných prejavov voči rómskym deťom na sociálnych sieťach venovali v našej analýze, ktorú si môžeš prečítať tu: Posielať deti do plynu ako riešenie problému týraných zvierat?

Nechcete zmeškať novú analýzu?

Pridajte sa ku komunite fanúšikov komunikácie a dát.


New School Communications

Komunikácia založená na dátach


Sme PR a digitálnou agentúrou, sídliacou v Bratislave a v Prahe, ktorá mení správanie cieľových skupín a prináša merateľné biznisové výsledky. V kampaniach vychádzame z dát a využívame najnovšie poznatky z oblasti komunikácie a marketingu.

Office Bratislava

Bottova 1

811 09 Bratislava

Office Praha

Italská 2581/67

120 00 Praha

Kontakt

toth@newschool.sk

+421 908 169 879

Korešpondenčná adresa

Tovarenská 12

811 09 Bratislava