Politici na Facebooku


Facebook a Instagram dnes patria medzi hlavné komunikačné kanály politikov a politických strán. Ich príspevky oslovujú často stovky tisíc voličov

a nastoľujú mediálnu agendu. Rozhodli sme preto dať všetky dáta z profilov slovenských politikov a politických strán dokopy a spustiť komplexný a pravidelne aktualizovaný rebríček.


Sledujeme relevantné dáta z facebookových a instagramových profilov slovenských politikov a strán. Kedykoľvek si tak viete pozrieť, ktorí politici sú aktuálne na Facebooku alebo Instagrame najobľúbenejší, či ktoré politické strany komunikujú najzaujímavejšie témy.


Dáta zbierame nepretržite od 1. januára 2020 na týždennej báze. V jednotlivých grafoch vidíte vždy súhrnné číslo v danom týždni za posledné tri mesiace. Kompletné dáta zo všetkých sledovaných profilov sa nám do rebríčkov nezmestili, ak máte záujem o kompletné dáta v “jednom exceli”, stačí keď nám zanecháte svoj email na tomto odkaze.


Politici na Facebooku

V prípade záujmu o kompletné dáta, prosím, vyplňte formulár nižšie. Dáta Vám budú následne zaslané na uvedenú emailovú adresu.


New School Communications

Komunikácia založená na dátach


Sme PR a digitálnou agentúrou, sídliacou v Bratislave a v Prahe, ktorá mení správanie cieľových skupín a prináša merateľné biznisové výsledky. V kampaniach vychádzame z dát a využívame najnovšie poznatky z oblasti komunikácie a marketingu.

Office Bratislava

Bottova 1

811 09 Bratislava

Office Praha

Italská 2581/67

120 00 Praha

Kontakt

Korešpondenčná adresa

Tovarenská 12

811 09 Bratislava

New School Communications © 2023